Grphics arts Gallery Waldemar Szysz

Morda-original

Biography

Jestem artystą grafikiem z Polski Każda technika graficzna to duże możliwości, ale również ograniczenia. Każdy artysta grafik pracuje w technice, w której najpełniej może się wypowiedzieć, która mu pasuje, którą czuje najlepiej, która odpowiada jego możliwościom manualnym, psychice, motoryce i zamysłowi artystycznemu.

Ze wszystkich dyscyplin artystycznych właśnie grafika stała się moją pasją. Grafika to rysunek, inaczej grafika, to rysunek odwrócony w wielu oryginałach. Lubię rysować ołówkiem, długopisem i piórkiem. Może to spowodowało moje poszukiwania, w celu jak najpełniejszej wypowiedzi, w obrębie różnych technik graficznych z grafiką komputerową włącznie. Ta ostatnia z konieczności a nie z fascynacji komputerem.

Tags

graphics, image, images, art, painting, drawing, gallery, painter, printmaking, abstract, figurative, meditation, mystical, world culture, digital art, drawing embossing, reproduction

Appreciations

179 appreciations
Scroll to Top

Use of this Web site constitutes accertance of the BlueZeppelin.com User Agreement and Privacy Policy. Copyright © 2021 BlueZeppelin.com Inc. All Rights Reserved.
2Checkout.com, Inc. is an authorized retailer of BlueZeppelin.com.